Znajdź:    w: 

Twój koszyk

Ilość - 0 szt.
Wartość - 0,00zł

Formy płatności

W sklepie internetowym www.alimex.pl możesz zapłacić na różne sposoby. Formę płatności wybierasz w trakcie składania zamówienia.

Gotówka


Za zamówione produkty płacisz /odbierasz w Naszym sklepie lub u dostawcy gotówką przy odbiorze zamówionego towaru . Ten dwa sposoby płatności gwarantuje najszybszą realizację zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.

Przelew


Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas email z numerem rachunku, na który wpłacasz pieniądze. Po potwierdzeniu wpłaty na nasze konto zrealizujemy Twoje zamówienie.

Karta płatnicza


Składając zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę firmy eCard S.A. - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych. Tam podajesz dane swojej karty. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę eCard wyślemy do Ciebie zamówione produkty.

Przelew bezpośredni


Składając zamówienie zostaniesz przekierowany na stronę firmy eCard S.A. - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych, a następnie do Twojego banku. Dokonana płatność praktycznie od razu wpływa na konto pośrednika. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę eCard wyślemy do Ciebie zamówione produkty.

Kontynuuj
Tomasz Fierek, e-mail: tomasz@alimex.pl