Znajdź:    w: 

Twój koszyk

Ilość - 0 szt.
Wartość - 0,00zł

Dostawa

W sklepie internetowym www.alimex.pl oferujemy produkty dostępne, tj. produkty, które faktycznie są w magazynie Alimex-u , które są gotowe do natychmiastowej wysyłki. Niektóre z najnowszych produktów sprzedajemy w trybie przedsprzedaży. Towary takie są wyraźnie oznaczone słowem 'przedsprzedaż'. Oznacza to, że w najbliższym czasie produkt pojawi się w ofercie naszego sklepu, a Klienci, którzy złożyli zamówienia w tym trybie, będą mieli pierwszeństwo realizacji transakcji. Dołożymy wszelkich starań, aby produkty oferowane w przedsprzedaży pojawił się w sprzedaży jak najszybciej. Sporadycznie może się okazać, że produkt nie zostanie włączony do oferty sklepu.

Produkty dostarczamy na terenie całej Polski.
Realizujemy zamówienia zagraniczne, tylko przy wpłacie na konto. Prosimy o kontakt przed zamówieniem danego towaru. ( ustalamy najniższy koszt transportu do danego kraju).
Jest możliwość odbioru osobistego zakupionego towaru w siedzibie firmy Alimex !

Sposób i termin dostawy


Sposób i termin wysyłki danego produktu podany jest przy jego opisie.
Termin wysyłki oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia i przekazania produktu do naszego centrum logistycznego lub do firmy kurierskiej.

Firma kurierska UPS
  • transport przewidziany jest przy dostawie produktów małych, tj. elektronarzędzia, narzędzia ręczne, itp.
  • transport obejmuje dostawę towaru pod wskazany adres, bez rozpakowania.
  • dostawa produktu powinna nastąpić następnego dnia po przekazaniu przesyłki kurierowi (bez sobót, niedziel i świąt) w godzinach 9:00-18:00.
  • w dniu przekazania przesyłki kurierowi otrzymasz od nas wiadomość z numerem przesyłki i kontakt do firmy kurierskiej.
  • po odbiorze produktu, przy kurierze masz prawo sprawdzić towar pod kątem uszkodzeń mechanicznych. W przypadku stwierdzenia takich uszkodzeń, zażądaj u kuriera sporządzenie protokołu szkody.
Kontynuuj
Tomasz Fierek, e-mail: tomasz@alimex.pl